פגיעות עומס - drliram.com

בעיות כתף

הכתף הוא פרק שאינו נושא משקל הנתמך בשרירים ורצועות. מטעם זה לכתף נטייה לפגיעות עומס הנגרמות מפעולה החוזרת על עצמה פעמים רבות, למשל הרמת חפצים למדף גבוה, עבודה בפס ייצור, רפואת שיניים, הפעלת כלי עבודה מכניים מעל גובה החזה (מקדחה למשל) ועוד. השרירים והרצועות הנותנים תמיכה לפעולות אלה נתונים למאמץ ועלולים להיפגע, לפתח נפיחות ולכאוב. טכנולוגית לייזר רך יעילה ביותר בטיפול בבעיות כתף אלה.

מרפק טניס ומרפק גולף

Photo treating tennis elbowשחקני טניס או גולף אינם היחידים החשופים לפגיעה כואבת וטורדנית זו. כל פעולה מתמשכת או חוזרת על עצמה בעצימות, כמו למשל הפעלת עכבר מחשב, היגוי כלי-רכב כבד והפעלת מחרטה עלולים לייצר מחלה זו. חיבורי השרירים לעצמות האמה בצדו הצדדי (טניס) או הפנימי (גולף) עובדים "שעות נוספות" ועלולים לפתח התגרות כואבת. לעיתים, בעיה זו מגבילה ומפריעה להמשך הפעלת המרפק. לייזר רך עשוי להקל במידה משמעותית ואף לרפא מחלה זו ללא זריקות קורטיזון או ניתוח.

קרעים בשריר, נקעים ופגיעות ספורט

Treating Plantar fasciitis (דורבן)ספורטאים, במיוחד מקצועיים במקצועות הריצה, אמנות לחימה עם מגע, שחיה ומשחקי כדור גורמים לעיתים לקרעי שריר חלקיים או מלאים. ריפוי ושיקום פציעות אלה מהיר הרבה יותר בשימוש בלייזר רך, דבר המקצר בהרבה משך החלמה ומחזיר ליכולת אימון ופעילות. טיפול בבעיות אלה חשוב במיוחד לאתלטים וחיילים בשירות מבצעי.